POVÍDKY přirozené i nadpřirozené


přirozené i nadpřirozené
Sbírka Povídky přirozené i nadpřirozené je sestavena z textů vytvořených od roku 1997 do roku 2007. Celkem čítá „magických“ dvanáct kusů.
Ačkoliv jistě postřehnete, že povídky jsou od sebe mnohdy velmi vzdálené prostředím, časem i žánrově, nemělo by to být vám, čtenářům, na obtíž. Naopak. Doufám, že o to víc vynikne můj prvotní záměr: nastavit zrcadlo našim spletitým cestám, různým setkáním v různé době, avšak se stále stejnými otázkami ...
Ostatně i název je tak trochu „oslím můstkem“, který stmeluje - na první pohled nesourodé - představitele a příběhy jednotlivých povídek.
V neposlední řadě bych rád doporučil vaší pozornosti originální a objevné ilustrace, které posouvají vyznění příběhů dále do míst, kam lze slovy již jen těžko dosáhnout. Ačkoliv se totiž děj odehrává zpravidla v současnosti, místy do něj zasahují „nadpřirozené“ jevy. To je ale vlastně celkem přirozené. Vzpomeňte sami, kdy se vám stalo, že se cesty osudu zaklikatily tak, jakoby je někdo shora uzloval, ať již s dobrými nebo špatnými úmysly.

S přáním příjemného počtení a jen těch dobrých zákrut

Autor

Vydalo: Nakladatelství Jalna, červen 2008. www.jalna.cz
Ilustrace: Miroslav Barták
Počet stran: 136
Vazba: V8b - pevné desky, papírový potah, přebal
Formát: 150 x 150

ISBN 978-80-86396-31-6


Knihu lze objednat třeba zde:

http://www.kosmas.cz/knihy/141640/povidky-prirozene-i-nadprirozene


Přečíst si můžete i jiné moje knihyneboneboneboSvé služby „umělecké“ i „tvrdě komerční“ poskytuji profesionálům i nadšeným amatérům.

© Dřej 2021